Zlato a Stříbro pro Active a Horizont Invest

21. 7. 2017
Finanční akademie Zlaté koruny opět rozdávala ocenění a Conseq bodoval i letos. Stejně jako v loňském roce získaly Zlatou korunu v kategorii Podílové fondy naše fondy fondů Active Invest a Stříbrnou korunu investiční program Horizont Invest.

O mimořádné kvalitě našich investičních programů svědčí i fakt, že se na stupních vítězů objevují pravidelně od roku 2011. Pro Active Invest je to od té doby již čtvrtá Zlatá koruna. Horizont Invest za Activem nijak nezaostává a na svém kontě má již čtyři Stříbrné a dvě Zlaté koruny.

Active Invest

aktivně obhospodařované fondy fondů

Active Invest jsou aktivně obhospodařované podílové fondy fondů, které jsou vhodné pro klienty, kteří chtějí nechat výběr jednotlivých fondů do svého portfolia na profesionálech. Jsou vhodné jak pro jednorázové i pravidelné investice a v jejich portfoliu naleznete fondy těch největších světových správců. Stačí si vybrat investiční strategii – konzervativní, vyváženou nebo dynamickou a o řízení portfolia se za Vás stará zkušený portfolio manažer. Investovat lze již od 500 Kč měsíčně.

Více o Active Invest zde.

Horizont Invest

investiční program životního cyklu

Investiční program Horizont Invest vám pomůže řešit financování všech zásadních životních situací. Chcete své děti vybavit do dospělého života? Opravujete nebo kupujete dům? Plánujete se zabezpečit na stáří či jen vhodně investovat volné prostředky? Horizont Invest je investiční program životního cyklu, který ve svém portfoliu využívá fondy fondů Active Invest. Tento program životního cyklu je navržen tak, aby zhodnotil a zároveň ochránil vaše vložené investice. Zpočátku investuje do rizikovějších aktiv, aby využil potenciálu vyššího zhodnocení, v závěru programu však postupně přechází do konzervativnějších instrumentů. Na výběr máte z vyvážené a dynamické strategie a to již od 500 Kč měsíčně.

Více o Horizont Invest zde.

Chcete investovat s profesionály? Kontaktujte nás zde.


Zpět

Napište nám co Vás zajímá!

* Povinné údaje

*
*
*