Finanční řešení pro Váš domov

Ať již nemovitost vlastníte, nebo se na to právě chystáte, dříve či později zjistíte, že vlastnictví nemovitosti s sebou nese další náklady. A ať se již jedná o dům, či byt a jeho současný stav je dobrý, nebo dokonce skvělý, budete v budoucnu potřebovat prostředky na jeho údržbu. Ať již průběžně, či v pravidelných cyklech, bude to jednou za pár let stát pár set tisíc korun. I v případě pořízení nemovitosti potřebujete vlastní prostředky na spoluúčast u hypotéky nebo na zařízení a vybavení. Myslete na to již nyní!

Jaké je řešení pro Váš domov?

Čím kratší doba, po kterou můžete spořit, tím menší úrok Vám mohou Vaše peníze přinést. U investic navíc platí, že při kratším investičním horizontu si nemůžete dovolit tolik riskovat, nemůžete proto ani dosahovat zajímavějších výnosů. Můžete ale využít třeba svého stavebního spoření a investovat peníze také jednorázově, to Vám může výnos zvýšit. Možností je opravdu hodně, poraďte se se svým finančním poradcem.

Tip

Věděli jste, že když si chcete naspořit 500 000 Kč za 5 let, tak při výnosu 4 % ročně potřebujete 7 500 Kč měsíčně, zatímco když si tyto peníze půjčíte za 4 % ročně a budete je 5 let splácet, budete platit 9 200 Kč měsíčně?

Napište nám co Vás zajímá!

* Povinné údaje

*
*
*