Proč pravidelně investovat?

  • Pokud chcete řešit finance pro vaše budoucí životní situace (Děti, Domov, Důchod), je dobré se na ně včas připravit. Naspořit potřebné peníze můžete například pravidelným odkládáním menších částek v delším časovém horizontu.
  • Jednou z možností finančního zajištění budoucnosti je pravidelné a dlouhodobé investování i menších částek , prostřednictvím kterého si můžete vytvářet zdroje pro bydlení, studia dětí či zajištění na penzi.

Podílové fondy – vhodný nástroj pro každého

  • Podílové fondy jsou pro vytváření takových zdrojů ideální, jelikož umožňují pravidelně odkládat malé částky. Ve spojení s dlouhým časovým horizontem tak můžete získat i značné finanční prostředky pro splnění vašich životních cílů. A navíc vám podílové fondy mohou vaše peníze zhodnocovat.

Nepotřebujete žádné hlubší investiční znalosti

  • Pokud se však v jednotlivých fondech nevyznáte a chcete nechat výběr fondů a řízení vašeho investičního portfolia na profesionálech, můžete si vybrat z našich dvou nejoblíbenějších a pro tyto účely nejvhodnějších produktů:

Active Invest

  • O výběr fondů do vašeho investičního portfolia se postarají profesionálové. Vy si jen vyberte jednu z možných investiční strategií – Konzervativní, Vyváženou nebo Dynamickou.
  • Active Invest jsou otevřené podílové fondy fondů, které umožňují jak jednorázové, tak pravidelné investice a to již od 500 Kč měsíčně.

Horizont Invest

  • Jednoduchý produkt pro dlouhodobé investování, který za vás vyřeší nejen výběr fondů do portfolia, ale i jeho postupnou přeměnu na konzervativnější strategie. Stačí si zvolit cílovou částku a časový horizont. Program životního cyklu Horizont Invest se pak sám přizpůsobuje zvolenému cílovému datu a postupně zkonzervativňuje portfolio (uzamyká dosažené výnosy) tak, aby docházelo nejen k maximalizaci vašich výnosů, ale i k jejich ochraně.
  • Na výběr jsou dvě investiční strategie - Dynamická Vyvážená , podle vašeho investičního profilu. S výběrem konkrétního profilu Vám pomůže vyplnění investičního dotazníku . Horizont Invest umožňuje jak jednorázové, tak pravidelné investice a to již od 500 Kč měsíčně.

Zpět

Napište nám co Vás zajímá!

* Povinné údaje

*
*
*